Důležitá výhra na závěr podzimu

24.10. 2021

FC AJAX Bezměrov: TJ Vlkoš 4:3 (2:2)

branky: 1:0 Zdeňka Jordová 6 min, 2:0 Viola Houšková 17 min. 3:2 Zdeňka Jordová 66 min, 4:3 Michaela Konečná 73min

Sestava: Aneta Strašáková, Denisa Novotná, Martina Trávníčková, Doris Nesvadbová- Dita Hovořáková, Eva Kristýnová, Michaela Konečná, Hana Baštincová- Viola Houšková, Adéla Pitnerová

Iveta Červíková, Zdeňka Jordová, Marcela Foltýnová, Monika Dočkalová, Eliška Klevetová, Barbora Šišková, Petra Pechová

V důležitém posledním zápase šlo o to, jestli se udržíme na dosah předním týmům, nebo klesneme na předposlední příčku. Začátek byl skvostný když jsme šly do dvoubrankového vedení. Nejprve premiérově skórovala Zdeňka Jordová a druhý gól přidala Violka Houšková. Bohužel ještě do poločasu jsme umožnili hostujícím hráčkám skóre vyrovnat. A tak to byl boj i ve druhém poločase. Opět do vedení nás dostala Zdeňka Jordová. Ovšem o pět minut později už bylo znovu vyrovnáno. Naštěstí hned s dalšího útoku vstřelila vítězný gól Michaela Konečná a rozhodla tak o naší vydřené výhře. V tabulce jsme sice po podzimu na šestém místě, ale na druhé místo ztrácíme pouhé tři body.