Sokol Dřínov: FC AJAX Bezměrov  3:2 (2:1)

branky: 2:1 Štěpán Španiel 37, 3:2 Miroslav Pecho 75

Sestava: Roman Hadraba – Jakub Komárek, Jakub Ulehla, Dominik Bleša, Jakub Komárek- Michal Kroupa, Jan Hrabal, Patrik Strážnický, Adam Vožda – Radim Adamov, Miroslav Pecho

Štěpán Španiel, Patrik Houra, Filip Dočkal, Filip Hanulík

Na neoblíbeného soupeře jsme narazili ve třetím kole. Čekali jsme těžký zápas a vše se potvrdilo. Už v 17 , minutě jsme prohrávali 2:0, když dvakrát utekl útočník domácích. Herně jsme sice dominovali ,ale i když domácí po půlhodině odpadli fyzicky, urputně bránili a hráli jen na rychlé protiútoky. DO poločasu se nám z několika tutovek podařilo jen snížit na 2:1 Štěpánem Španielem. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, V 55 minutě po faulu na Patrika Houru, jsme zahrávali pokutový kop . Honza Hrabal ovšem neproměnil. Domácí pak dvacet miut před koncem skórovali potřetí. Nám se podařilo jen snížit Mirkem Pechem. Tato porážka velmi mrzí. V tabulce jsme klesli na třetí místo.