Ženy zvítězily s Protivanovem

FC AJAX Bezměrov: SK Protivanov 3:1 (0:0)

branky: 1:0 Sára Barnet 50 min, 2:0 Adéla Pitnerová 58 min, 3:0 Monika Dočkalová 83 min

Sestava: Michaela Krejčí – Denisa Novotná, Lucie Pitnerová, Aneta Strašáková- Sára Barnet- Viola Houšková, Kristýna Zachová, Lucie Hájková, Iveta Červíková- Monika Dočkalová, Marcela Foltýnová

Martina Trávníčková, Nella Spitzerová, Kateřina Šoberová, Adéla Pitnerová, Eliška Klevetová, Petra Pechová, Zdeňka Jordová

V souboji se sousedem v tabulce celý zápas ovlivnil silný vítr. I když jsme měli první poločas míč častěji na kopačkách, tak jsme si prakticky nevytvořili žádnou střeleckou šanci. Jenom střely zdálky a ty ještě byly hodně nepřesné. Soupeř se v podstatě nezmohl na nic.

Do druhé půle jsme změnili rozestavení a ještě posílili útok. A to se nám vyplatilo. Už za pět minut  z přímého kopu se pěkně trefila Sára Barnet. A byla to zase Sára, která poslala do šance průnikovou přihrávkou Adélu Pitnerovou, která zkušeně prostřelila brankářku hostí na vzdálenější tyč. V závěru pak po kombinaci středem hřiště Martiny Trávníčkové a Moniky Dočkalové, se druhá jmenovaná prosadila technickou střelou k tyči. Soupeřky pak v úplném závěru kopaly trestný kop, který Míša krejčí vyrazila na břevno a hostující hráčka míč pak dorazila hlavou do brány. I tak jsme zaslouženě zvítězili. V tabulce jsme i přes výhru klesli na čtvrté místo.