U13: Mladší žáci porazili Slovácko

FC AJAX Bezměrov: FC Slovácko dívky 4:1 (2:0)

branky: 1:0 Filip Ondráček 3 min, 2:0 Tadeáš Petricius 12 min, 3:0 Tadeáš Petricius 34 min, 4:0 Filip Ondráček 38 min

Sestava : Matyáš Kobliha – Tomáš Kubín, Alena Zemánková – Filip Ondráček, David Sklenář, Jiří Krupař- Tadeáš Petricius, Adam Vejtasa

Markéta Miklová, Sebastián Večerka, Lukáš Takáč, Milan Bittó

Mladší žáci dokázali porazit dívky ze Slovácka. Především nám vyšly oba úvody do jednotlivých poločasů.  Hned ve třetí minutě nás dostal do vedení Filip Ondráček. Druhý gól pak přidal o deset minut později Tadeáš Petricius. Ve druhém poločase to byl opět Tadeáš s Filipem, kteří hned na úvod zchladili šance hostujících hráček. Až v závěru se podařilo dívkám ze Slovácka překonat našeho skvělého brankáře Matyáše Koblihu. V neúplné tabulce jsme zatím na pátém místě.