Ženy zvítězily v Březůvkách

SK Březůvky: FC AJAX Bezměrov 1:5 (1:2)

branky: 1:1 Sára Barnet 11 min, 1:2 Viola Houšková 25 min, 1:3 Viola Houšková 54 min, 1:4 Marcela Foltýnová 56 min, 1:5 Monika Dočkalová 63 min

sestava: Michaela Krejčí – Aneta Strašáková, Lucie Pitnerová, Denisa Novotná, Soňa Bílková- Hana Baštincová- Adéla Pitnerová, Sára Barnet, Viola Houšková- Monika Dočkalová- Marcela Foltýnová

Nella Spitzerová, Kateřina Šoberová

Ve třetím venkovním zápase jsme zajížděli do Březůvek. Soupeř měl zatím o bod více a tak našim cílem bylo zvítězit. Po našem úvodním tlaku, přišel autový vhoz na naší půlce a kolaps celé obrany, který vyústil k vedoucí gól domácích. Po deseti minutách hry však z dálky rozvlnila síť Sára Barnet a stav byl vyrovnán. Do poločasu pak nás do vedení dostala Viola Houšková střelou z blízka.

Ve druhém poločase jsme rozhodli po 15 minutách celý zápas třemi zásahy. O první se zasloužila Viola Houšková po standartní situaci. Dostala se k odraženému míči střelou k tyči nedala brankářce šanci. Zanedlouho po té, opět Violka utekla po pravé straně a její střela skončila na bližší tyči. Pro Marcelu Foltýnovou už pak byla lahůdka dorazit míč do sítě. A opět to byla Violka co po úniku zprava našla před brankou Moniku Dočkalovou, která míč dotlačila za brankovou čáru. Pak se mohla ještě hlavičkou prosadit Monika, ale střela šla těsně vedle. Další branku jsme již nevstřelili a ani bezzubé domácí se kromě jedné pohledné akce ke zakončení nedostaly. A tak jsme zaslouženě zvítězili a upevnili si třetí místo v tabulce.