Ženy prohrály v Mutěnicích

FK Mutěnice: FC AJAX Bezměrov  3:0 (1:0)

Sestava: Soňa Bílková – Viola Houšková, Lucie Pitnerová, Veronika Králíková, Denisa Novotná – Martina Trávníčková- Adéla Pitnerová, Lucie Hájková, Sára Barnet, Kristýna Zachová- Monika Dočkalová

Eliška Klevetová, Zdenka Jordová

V druhém zápase naše ženy zajížděly na půdu Mutěnic. Vloni jsme tu utrpěli debakl a tak jsme měli ze soupeře respekt. Domácí patří k největším favoritům soutěže a bylo to na jejich hře znát. V polovině prvního poločasu se dostali do vedení 1:0.  A tímto výsledkem skončil i první poločas.

V druhém poločase měly domácí hráčky opět převahu, když svým důrazem a zkušenostmi přehrávaly naši zálohu. Projevilo se to také na skóre, když se dostaly do dvoubrankové vedení. Škoda branky v poslední minutě, která uzavřela brankový účet na konečných 3:0. I tak musíme holky pochválit za bojovnost a snad to vyjde příště. V tabulce jsme na krásném třetím místě.