M 19: Halový turnaj v Bystřici pod Hostýnem

Neděle 19. ledna

Dorostenecký tým Ajaxu se účastnil turnaji v Bystřici pod Hostýnem. Hrálo se 12 minut na zápas a celkem se o vítězství popralo sedm týmů. FC AJAX Bezměrov  reprezentovali: Matěj Polášek-  Lukáš Poledňák, Jakub Komárek, Adam Vožda, Patrik Strážnický, Aleš Vejtasa, Matyáš Španiel, Štěpán Španiel a Jakub Frýdl.

V prvním zápase nedokázali naši hráči porazit Chvalčov  a jen remizovali 2:2. I druhý zápas s domácí Bystřicí skončil stejně jen remízou 2:2. Pak přišli dvě porážky v řadě, Nejprve s Fryštákem 0:2 a překvapivě i se Skašticemi 0:1. V závěru se naši hráči zlepšili, když jednoznačně porazili Lutopecny 3:1 a v posledním zápase remizovali s celkovým vítězem Opatovicemi 1:1. Celkově z toho bylo 5. místo se ziskem šesti bodů.  Nejlepším střelcem turnaje se stal se šesti góly Adam Vožda.

  1. Opatovice                  14
  2. Skaštice                     14
  3. Fryšták                      12
  4. Chvalčov                     7
  5. AJAX                           6
  6. Bystřice p.H,              5
  7. Lutopecny                   0