U13A: Mladší žáci porazili Velké Karlovice

FC AJAX Bezměrov: TJ Velké Karlovice  6:3 (1:0)

branky: 9. Damián Vašíček 1:0, 34. Jiří Krupař 2:0, 40. Daniel Böserle 3:1, 45. vlastní 4:1, 49. Daniel Böserle 5:2, 56, Filip Ondráček 6:3

Sestava: Matyáš Kobliha- Jan Vrána, Alena Zemánková- Markéta Miklová, Daniel Böserle, Filip Ondráček- Filip Solař, David Novák

Martin Böserle, Damián Vašíček, Jakub Svačina, Ondřej Sedlařík

Další výborný zápas sehráli naši mladší žáci v krajské soutěži. První poločas byl na góly chudý. Podařilo se nám jít do vedení v 9 minutě díky trefě Damiána Vašíčka. Další šance jsme už ale neproměnili. Za to v druhém poločase se mohli diváci nasytit gólové nadílky. Tu začal Jirka Krupař a dostal nás do dvoubrankového vedení. Hosté snížili na 2:1, ale pak začal úřadovat Dan Böserle. Nejprve zvýšil na 3:1 a pak si soupeři dali vlastní gól na 4:1. Opět hosté snížili, ale na to našel odpověď opět Dan na 5:2. V závěru ještě hosté potřetí skórovali, ale jejich naděje zchladil  vzápětí Filip Ondráček.