FC AJAX Bezměrov: TJ Skaštice  3:1 (1:1)

Branky:  12. Adam Vožda 1:0 , 73. Aleš Vejtasa 2:1, 76. Aleš Vejtasa 3:1

Sestava : Matěj Polášek – Jakub Komárek, Lukáš Poledňák, Michal Kroupa – Patrik Houra, Aleš Vejtasa, Pavel Opluštil, Patrik Strážnický, Matyáš Španiel- Štěpán Španiel, Adam Vožda

David Opluštil, Ondřej Loučka, Matěj Doležel

V páteční předehrávce se od prvních minut hrálo na jednu branku. Naši hráči dobře kombinovali  a svého soupeře nepouštěli vůbec k míči, Výsledkem úvodního náporu byl gól Adama Voždy na 1:0. V podobném duchu pak pokračoval celý první poločas, Bohužel naše zakončení bylo tragické a tak hosté drželi pro ně přijatelný výsledek. Ba co víc, z ojedinělé akce vstřelili vyrovnávací gól. Poločas tak skončil 1:1.

V druhém poločase naše převaha byla ještě výraznější, ale obrana hostů i se štěstím odolávala. Až čtvrthodiny před koncem dvěma góly rozhodl zápas Aleš Vejtasa. Soupeř se neměl vůbec k ničemu a my falší šance nevyužili. A tak po jednoznačném průběhu je to spíše hubené vítězství. V tabulce jsme přeskočili našeho soupeře a dostali jsme se na 5. příčku.