W18: Nešťastná premiéra ve 3 lize

FC AJAX Bezměrov: TJ Vlkoš 6:7 (4:4)

branky: 5. Zdeňka Jordová 1:1, 23. Kristýna Zachová 2:3, 28, Kristýna Zachová 3:3, 34. Viola Houšková 4:3, 43. Kristýna Zachová 5:4, 58. Kristýna Zachová 6:6

Sestava: Tereza Dostálová- Viola Houšková, Zdeňka Jordová- Denisa Partyková, Kristýna Zachová, Aneta Daňková- Kristýna Vypušťáková

Hrdinný výkon podaly naše dorostenky v prvním zápase 3.ligy. Tři z nich odehrály celý zápas dopoledne za ženy. Další tři hrály poprvé fotbalový zápas. A přesto naše lvice bojovaly se zkušeným soupeřem do úplného konce. Hned v první minutě nás soupeřky zaskočily a dostaly se laciného vedení. Už v 5 minutě , ale bylo vyrovnáno, když se trefila Zdeňka Jordová. Vlkoš se ale dalšími dvěma brankami dostal opět do vedení. Díky dvěma brankách Kristýny Zachové jsme vyrovnaly na 3:3. Naše nová posila Viola Houšková pak dal gól na 4:3 a poprvé jsme vedly. Hosté stačily vyrovnat ještě do přestávky na 4:4. Po poločasové přestávce jsme šly podruhé do vedení po další brance Kristýny Zachové. V rozmezí dvou minut se Vlkoši povedlo skóre otočit na 5:6. Na to ještě stačila zareagovat opět Kristýna svým čtvrtým gólem. Za stavu 6:6 nám soupeř nejprve zranil Zdeničku a následně i Kristýnu. V závěru jsme pak inkasovali rozhodující gól a zápas jsme prohrály. Daleko horší je bilance zraněných, Zdeňka otřes mozku a Kristýna nohu v sádře. To jsou vyhlídky a sezóna teprve začala.