U13B: Rezerva mladších žáků porazila Zlobice

FC AJAX Bezměrov B: TJ Sokol Zlobice 4:2 (1:1)

Branky: 26. Vojtěch Klimuš 1:1, 35. Tadeáš Petricius 2:1, 46. Vojtěch Klimuš 3:2, 54. Tadeáš Petricius 4:2

Sestava: Matyáš Kobliha- Alena Zemánková, Tomáš Kubín- Václav Mikuláš, Tadeáš Petricius, Jan Jarka- Jakub Svačina, Vojtěch Klimuš

David Sklenář, Sebastián Večerka, Markéta Miklová, David Novák, Ondřej Sedlařík, Vítek Strážnický

V odloženém utkání se naše rezerva poprvé předvedla v domácím prostředí. Hosté šli do vedení v 17 minutě. O deset minut později vyrovnal Vojta Klimuš. Ve druhém poločase jsme šli poprvé do vedení po brance Tadeáše Petricia. Hosté však za nedlouho vyrovnali na 2:2. Do vedení nás opět dostal druhým gólem Vojta Klimuš. Naše vítězství pak pečetil také druhým gólem Tadeáš Petricius.