FC Jarcová: FC AJAX Bezměrov 4:1 (3:0)

branka: 40. Filip Ondráček 3:1

Sestava: Matyáš Kobliha- Tomáš Kubín, Alena Zemánková- Jan Jarka, Daniel Böserle, Martin Böserle- Filip Ondráček, Jiří Krupař

David Novák, Jan Vrána

Domácí hráči hned v první minutě využili nedůrazu naší obrany  a dostali se snadno do vedení. Naše hra byla příliš kostrbatá a nedůsledná. Akce končili nepřesnou přihrávkou nebo zblokovanou střelou. Za to domácí hráli jednoduše , přímočaře a se střelbou na branku. Zaslouženě tak šli až do tříbrankového vedení.

Ve druhém poločase se obraz hry změnil. Naši hráči zatlačili domácí na jejich půlku a vytvářeli velmi dobré šance. Domácí však hrozili s rychlých protiútoků. Po pěkné křídelní akci nakonec po přihrávce Jirky Krupaře snížil na 3:1 Filip Ondráček. Vzbudil tak naději na zvrat v utkání. Domácí , ale z rychlého protiútoku dokázali odpovědět, Naopak naše šance zůstaly trestuhodně nevyužity.

A tak jsme si odvezli první porážku v krajské soutěži.