U13: Béčko mladších žáků prohrálo v Koryčanech

FC Koryčany: FC AJAX Bezměrov B 7:2 (2:1)

branky: 28. Filip Ondráček 2:1, 37. Václav Mikuláš 4:2

Sestava: Matyáš Kobliha – Alena Zemánková, David Sklenář- Tadeáš Petricius, Filip Ondráček, Václav Mikuláš- Jakub Svačina, Jiří Krupař

Vítek Strážnický, Vojtěch Klimuš, Ondřej Sedlařík

Premiéru si také odbyla naše rezerva mladších žáků. Tu jsme přihlásili do okresního přeboru, aby se v něm rozehráli náhradníci pro áčko a hráči přípravek. Výsledky tak nejsou příliš důležité. V prvním poločase jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Přesto se dostali do vedení 2:0. V závěru poločasu pak snížil Filip Ondráček na 2:1.

Do druhého poločasu vstoupili domácí náporem, který rozhodl zápas. Nejprve dvěma góly se dostali do tříbrankového vedení. Naději pak rozdýchal Vašek Mikuláš svou brankou na 4:2. Domácí však dalšími třemi brankami rozhodli o svém jasném vítězství.