FK Kněžpole: FC AJAX Bezměrov  4:2 (1:0)

branky: 72.min Aleš Vejtasa 4:1, 77. min Adam Vožda 4:2

Sestava: Matěj Polášek – Lukáš Žigmund, Patrik Daněk, Patrik Houra, Michal Kroupa – Matěj Strašák, Lukáš Poledňák,  Pavel Opluštil, Matyáš Španiel- Adam Vožda, Aleš Vejtasa,

Patrik Strážnický. Matěj Doležel, Štěpán Španiel,

K dalšímu zápasu Krajské soutěže jsme zajížděli do Nedachlebic. Zde jsme se utkali s týmem Kněžpole, které bylo v tabulce těsně před námi. Zápas jsme odehráli velmi slušně a vypracovali si tentokrát více šancí než soupeř. Ovšem koncovka byla žalostná. Domácí vyhráli první poločas 1:0 brankou z pokutového kopu.

Na začátku druhé poloviny domácí vstřelili dvě slepené branky a prakticky zápas rozhodli. Po další naší individuální chybě  vstřelili ještě čtvrtý gól. Až 20 minut před koncem se trefil Aleš Vejtasa a snížil na 4:1. O pět minut později přidal druhý gól Adam Vožda, ale to bylo s naší strany vše. A tak přišla těsná porážka po solidním výkonu. V tabulce zůstáváme na 13. místě.