U09: Vítězství nad Slavkovem

FC AJAX Bezměrov: TJ Slavkov pod Hostýnem  11:9 (6:6)

branky: Adam Vejtasa 3, Michal Trávníček,2, Markéta Miklová 2. Filip Šimek 2, Michaela Miklová, Vincent Vyzula

Sestava:

Lukáš Takáč- Filip Šimek, Michaela Miklová- Michal Trávníček, Markéta Miklová,

Adam Vejtasa, Milan Bittó, Vincent Vyzula, Sára Stavinohová, Petr Novotný, Monika Miklová

 

V dalším kole naše nejmladší naděje hostili Slavkov pod Hostýnem. Hosté hned v první minutě šli do dvoubrankového vedení. Ale naši hráči otočili na 5:2. Hostí však do poločasu vyrovnali na 6:6,.

Na začátku druhé půle šli opět do vedení hosté. Opět se však naši hráči vzpamatovali a dostali se až na tříbrankové vedení. Hosté stačili jen snížit na konečných 11:9. Nejlepším střelcem byl se třemi góly Adam Vejtasa.

Na obrázku může být: 5 lidí, sportující lidé, tráva, dítě a venkuNa obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé, tráva, venku a přírodaNa obrázku může být: 5 lidí, sportující lidé, tráva, venku a příroda