FC AJAX Bezměrov: Jiskra Staré Město 1:16 (0:5)

branka: 79. min Adam Vožda 1:12

Sestava:

Matěj Polášek – Matěj Strašák, Patrik Houra, Lukáš Poledňák, Michal Kroupa- Matyáš Španiel- Adam Vožda, Jakub Daněk,Josef Jelínek , Aleš Vejtasa- Štěpán Španiel

Matěj Doležel, Patrik Strážnický

Se soupeřem z čela tabulky jsme se snažili v první polovině držet krok. Ten nás ovšem trestal ze smrtících protiútoků a tak jsme poločas prohráli 0:5. Hned na úvod druhé půle fauloval Michal Kroupa ve vápně a hosté skórovali pošesté z penalty. Naši hráči pak zápas zabalili a soupeř si dělal co chtěl. Skóre se zastavilo  na 16 obdržených brankách, Náš čestný úspěch pak vstřelil Adam Vožda.

Na obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé, tráva, venku a přírodaNa obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé, stojící lidé, dítě, tráva, venku a přírodaNa obrázku může být: 5 lidí, sportující lidé, tráva a venku