U09: Vítězství nad lídrem tabulky

FC AJAX Bezměrov: TJ Prusinovice 12:11 p (2:5)  PK 3:2

branky: Michal Trávníček 4, Adam Vejtasa 3, Dominik Gabrhel, Markéta Miklová, Michaela Miklová, Filip Šimek

Sestava:

Lukáš Takáč- Lucie Opelíková, Dominik Gabrhel- Michal Trávníček, Markéta Miklová

Adam Vejtasa, Milan Bittó, Vincent Vyzula, Michaela Miklová- Filip Šimek, Sára Stavinohová, Petr Novotný, Jakub Kuchařík, Jan Kiza, Monika Miklová

Ve čtvrteční předehrávce nás čekal nejtěžší soupeř- Prusinovice. Hosté  také dovedli první poločas k vítězství 2:5.  V druhé půli jsme byli lepším týmem zase my. Hosté nakonec dotáhli zápas k remíze 11:11. O vítězi tak rozhodovali pokutové kopy. Tam jsme byli úspěšnější my a připsali cenné vítězství.

Na obrázku může být: 1 osoba, sportující, tráva, venku a přírodaNa obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé, dítě, tráva a venkuNa obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé, tráva a venku