U15: Výhra na závěr podzimu

FC AJAX Bezměrov: TJ Vigantice 8:3 (4:2)

branky: 2. Aleš Vejtasa 1:0, 12. Aleš Vejtasa 2:1, 31. Aleš Vejtasa 3:1, 32. Patrik Strážnický 4:1, 37. Aleš Vejtasa 5:2, 53. Kristýna Zachová 6:3 PK, 54. Zdeňka Jordová 7:3, 70. Aleš Vejtasa 8:3

Sestava:

Ondřej Loučka – Zdeňka Jordová, Vojtěch Ferenz, Josef Jelínek- Matyáš Morkus, Kristýna Zachová, Patrik Strážnický, Jakub Frýdl, Michal Ševčík – Daniel Böserle, Aleš Vejtasa

Tereza Dostálová, Matěj Doležel, Drahomír Pavelka

Starší žáci v posledním zápase podzimu přivítali soupeře z Vigantic. Hned v úvodu se prosadil nejlepší střelec celé soutěže Aleš Vejtasa. Ovšem za tři minuty už bylo srovnáno. Pak se trefil opět Aleš a vedli jsme 2:1. Rozhodují náskok jsme pak získali po půlhodině. Dvěma slepenými góly jsme soupeře  dorazili. Nejprve to byl opět Aleš, který svým třetím gólem zkompletoval hatrik. O minutu později pak dorážkou skóroval Patrik Strážnický. Do poločasu sice hosté korigovali na 4:2, ale i tak jsme mohli být spokojeni. Zvlášť, když na začátku druhé poloviny Aleš skóroval počtvrté. Hosté sice opět snížili na 5:3, ale to bylo z jejich strany vše. Na 6:3 z pokutového kopu zvýšila Kristýna Zachová. O minutu později pak z velké dálky vstřelila svůj premiérový gól Zdeňka Jordová. A v poslední minutě uzavřel skóre svým pátým gólem Aleš Vejtasa.