U15: Prohra starších žáků ve Zlíně

SK Louky: FC AJAX Bezměrov  7:2 (4:0)

branky: 4:1 Aleš Vejtasa 48.min, 6:2 Aleš Vejtasa 60.min

Sestava: Ondřej Loučka – Tereza Dostálová, Zdeňka Jordová, Vojtěch Ferenz,Josef Jelínek – Pavel Opluštil, Kristýna Zachová, Jakub Frýdl, Daniel Böserle, Patrik Strážnický- Aleš Vejtasa

Tom Pascarella, Michal Ševčík, Matěj Doležel, Jan Vrána, Filip Solař, Damián Vašíček, Drahomír Pavelka

Ve třetím kole zavítali naši žáci na hřiště do Zlína- Louky. Stejně jako v předchozím utkání naši hráči úplně zaspali začátek zápasu. Hned v první minutě jsme lacino inkasovali . Po deseti minutách už to bylo 2:0. A do poločasu se domácí dostali do pohodlného vedení 4:0.  O bodech u tedy bylo rozhodnuto.

Ve druhé půli jsme se již tradičně herně zvedli. Snížili jsme naším nejlepším hráčem Alešem Vejtasou na 4:1. Domácí však dvěma góly opět navýšili vedení deset minut před koncem to byl opět Aleš, který snížil na 6:2. Poslední slovo měli v závěru opět domácí, kteří tak jednoznačně vyhráli 7:2. Naši hráči tak drží zatím osmé místo v tabulce.