U07: Stříbro z turnaje v Prusinovicích

V sobotu 9. června  proběhl v Prusinovicích silně obsazený turnaj školiček hráčů do 7 let. Hrílo se ve dvou skupinách po pěti týmech a poté playoff o celkové pořadí.

Barvy FC AJAX Bezměrov reprezentovali tito hráči a hráčky:

Vincent Vyzula, Adam Vejtasa, Michal Trávníček, Michaela Miklová, Markéta Miklová, Monika Miklová, Šárka Kuchaříková, Eva Adamcová, Sára Stavinohová a Jakub Kuchařík.

V základní skupině se náš tým nejprve setkal s FK HRANICE. Zápas jsme vyhráli 5:2, když dva góly dal Adam Vejtasa a Markéta Miklová a jeden Michal Trávníček.

Ve druhém zápase byl naším soupeřem FC FASTAV Zlín B. Tohoto soupeře jsme jednoznačně porazili 10:0, když střelci branek byli tito: Adam Vejtasa 4, Michaela Miklová 3, Michal Trávníček 2, Markéta Miklová  a Eva Adamcová.

Dalším našim soupeřem pak byl Hanácká Slavia Kroměříž A. I tohoto soupeře jsme přehráli a zaslouženě zvítězili 7:3. tentokrát se prosadili Adam Vejtasa 3, Michaela Miklová 2, Šárka Kuchaříková a Michal Trávníček.

V posledním zápase  v základní skupině na nás čekaly Ludslavice. I ty dostali stejný příděl  jako předchozí tým 7:3. O brankové zásahy se podělili Vincent Vyzula 2, Michaela Miklová 2, Adam Vejtasa 2 a Michal Trávníček.

 

Stali jsme se tak zaslouženými vítězi základní skupiny B a postoupili jsme do semifinále tedy do boje o medaile.

skupina A
1. HS Kroměříž B 35-8 12
2. SFK Holešov 15-13 7
3. FC Morkovice 17-18 7
4. Fastav Zlín A 16-23 3
5. TJ Prusinovice 2-23 0
skupina B
1. FC AJAX Bezměrov 29-8 12
2. FK Hranice 21-10 9
3. HS Kroměříž A 18-16 6
4. Ludslavice 7-21 3
5. Fastav Zlín B 3-25 0

Semifinále:

FC AJAX Bezměrov: SFK Holešov  3:1

branky: Adam Vejtasa, Michaela Miklová, Michal Trávníček

Semifinále bylo jednoznačnou záležitostí a nikdo nepochyboval, že postoupíme do finále.

Finále:

FC AJAX Bezměrov: HS Kroměříž B 4:5

branky: Adam Vejtasa 3, Michal Trávníček 

Ve finále jsme se ujali vedení a dlouho jsme jej drželi. V závěru byl ale soupeř lepší a strhl vítězství na svoji stranu.

Přesto je zisk stříbrných medailí v tak těžké konkurenci velkým úspěchem našich nejmladších. Navíc byl Adam Vejtasa vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje.

Děkujeme za skvělou reprezentaci FC AJAX Bezměrov!!!