U15: Starší žáci jasně vyhráli v Loukově

TJ Loukov: FC AJAX Bezměrov 2:5 (1:2)

branky: 0:1 Matěj Polášek 10 min, 1:2 Kristýna Zachová 30 min, 1:3 Aleš Vejtasa 37 min, 1:4 Jakub Komárek 40 min. 1:5 Matyáš Španiel 46 min

Sestava:

Matěj Polášek – Zdeňka Jordová, Pavel Opluštil- Jakub Frýdl, Patrik Strážnický, Aleš Vejtasa- Kristýna Zachová, Tereza Dostálová

Matyáš Španiel, Jakub Komárek, Matěj Doležel, Josef Jelínek

V nedělním dopoledni naši starší žáci odehráli další zápas okresního přeboru, tentokrát v Loukově. Úvod zápasu byl docela vyrovnaný, ale po deseti minutách vstřelil gól z výkopu a špatném výběhu domácího brankáře, Matěj Polášek. Pak jsme si vypracovali celou řadu vyložených šancí, ale s pravidelně jsme je zahazovali. Jak jsme ke gólu přišli, tak jsme ho darovali soupeři zpět. Domácí vyrovnali po hrubce našeho brankáře. Přesto naše hra byla pohledná a převaha jasná. Do konce prvního poločasu jsme ji vyjádřili pěkným gólem po ukázkové akci a přihrávce Kuby Komárka na Kristýnu Zachovou.

Do druhé poloviny jsme nastoupili s přesvědčením , že brzo rozhodneme. To se v podstatě povedlo, když všechny tři góly padli do 10 minut druhé půlky. Nutno dodat, že se  ještě několikrát zaskvěl domácí brankář. Hrálo se prakticky jen na půlce domácích. černou kaňku na konci zápasu pak předvedl Matěj Polášek. Ten v poslední minutě udělal druhou chybu, kterou domácí zúročili v druhý gól.

Vítězstvím jsme udrželi devítibodový náskok na druhého v tabulce a opět se přiblížili k celkovému vítězství v soutěži.