U19: Dorostenci deklasovali Skaštice

FC AJAX Bezměrov: TJ Skaštice 11:4 (5:1)

branky: 1:0 Patrik Daněk 7 min, 2:0 Patrik Daněk 11 min, 3:1 Jiří Sýkora 30 min, 4:1 Jiří Sýkora 33 min, 5:1 Patrik Daněk 37 min, 6:1 Štěpán Španiel 47 min, 7:1 Patrik Daněk 48 min, 8:1 Adam Vožda 52 min, 9:1 Pavel Skoupil 56 min, 10:1 Adam Vožda 70 min, 11:3 Patrik Daněk 77 min

Sestava: Matyáš Španiel – Radim Knap, Pavel Skoupil, Tomáš Křeháček- Patrik Daněk, Jiří Sýkora, Adam Vožda- Štěpán Španiel

Patrik Houra, Jindřich Holan, Matěj Strašák

Celý zápas se hrál jednoznačně v naší režii. Od první minuty jsme si vytvářeli gólové šance. První využitá přišla v 7 minutě od Patrika Daňka. Potom co přidal druhý gól to vypadalo na snadné utkání. To se pak trošku zkomplikovalo srovnáním hostů po střele k tyči, na kterou Matyáš v bráně špatně reagoval. Deset minut před koncem poločasu dal šťastný gól Jirka Sýkora. Že góly střílet umí, potvrdil Jirka o pár minut později. Gólem do šatny uzavřel na uklidňujících 5:1 Patrik Daněk. Spousta šancí sice zůstala nevyužita, ale již první poločas rozhodl zápas.

Do druhého poločasu dostali příležitost další hráči z lavičky. Brankostroj pokračoval, když svou premiérovou trefu oslavil Štěpán Španiel. Škoda že další šance neproměnil. Postupně jsme skóre navýšili až na 9:1, když devátou branku vstřelil Pavel Skoupil z velké dálky. V závěru jsme pak  dovolili soupeři nepatrně snížit třemi góly na pro ně přijatelný rozdíl.

V tabulce jsme zatím uhájili první místo, ale ještě je spousta zápasů před námi.