U15: Vítězství na Chvalčově

TJ Chvalčov: FC AJAX Bezměrov 2:4 (2:3)

branky: 0:1 Kristýna Zachová 18 min, 0:2 Aleš Vejtasa 20 min, 1:3 Josef Jelínek 32, 2:4 Jakub Komárek 59 min

Sestava: Matěj Polášek – Zdeňka Jordová, Pavel Opluštil- Jakub Frýdl, Josef Jelínek, Jakub Komárek- Aleš Vejtasa, Kristýna Zachová

Tereza Dostálová, Patrik Strážnický, Matěj Doležel,

Po porážce v posledním kole se dal stěží očekávat výsledek dnešního zápasu. Tentokrát však naši hráči přistoupili k utkání daleko zodpovědněji . Naši převahu zúročila nejprve Kristýna Zachová a vzápětí zvýšil na 2:0 Aleš Vejtasa. Domácí , ale brzy snížili. Na konci poločasu se poprvé trefil do sítě Josef Jelínek a vedli jsme 3:1. Bohužel v posledeních sekundách prvního poločasu domácí snížili na 2:3.

V druhém poločase jsme dokázali udržet kvalitu hry a celkem bez větších problémů i vedení. Navíc se nám podařilo Kubou Komárkem vedení navýšit  na konečných 4:2. V tabulce jsme tak udrželi náskok na prvním místě a jen úplný kolaps v posledních kolech by nás mohl připravit o celkové vítězství v celé soutěži.