Muži zahájili přípravu porážkou

FC AJAX Bezměrov: Sokol Litenčice 1:2 (1:1)

1:0 Patrik Daněk  7 min

Sestava:

  1. poločas:

Dalibor Pelikán – Miroslav Pecho ( 30. Radim Knap), Tomáš Zavřel, Michal Krejčiřík, Tomáš Křeháček (36. Marek Hrabal)- Drahomír Pavelka (20. Zdeněk Galetka), Jakub Ulehla- Petr Holý, Patrik Houra, Patrik Daněk- Michal Večerka

2.poločas:

Dalibor Pelikán – Radim Knap, Michal Večerka, Michal Krejčiřík (89. Zdeněk Galetka), Miroslav Pecho- Drahomír Pavelka, Jakub Ulehla (80. Petr Holý),- Petr Holý (75. Marek Hrabal), Tomáš Zavřel (55. Patrik Houra), Patrik Daněk- Zdeněk Galetka (75. Tomáš Zavřel)

První zápas zimního turnaje na umělé trávě v Chropyni, proběhl v sobotu po poledni. Nám chybělo velké množství hráčů a tak dostali šanci i někteří dorostenci. A právě po akci dvou z nich Patrika Houry a zakončujícího Patrika Daňka jsme se dostali do vedení. Do dvou brankového vedení nás mohl dostat Petr Holý, ale nedoklepl míč přes ležícího brankáře. Stačil jeden protiútok a po špatném odkopu Tomáše Zavřela, Litenčice pohodlně vyrovnali. Zápas byl v prvním poločase vyrovnaný z málo šancemi na obou stranách. Typický obrázek prvního přípravného zápasu.

Do druhé půlky jsme vyměnili pár hráčů, ale spíše to ke zlepšení nevedlo. Litenčice měli vícero šancí. Náš útok postrádal invenci a střel na branku bylo po málu. Až deset minut před koncem se po rohu dostal k tvrdé střele z 25 metrů Tomáš Zavřel. Ta šla bohužel těsně vedle brány. Litenčice pak z protiútoku skórovali  a rozhodli tak zápas. Na zvrat v zápase už naši hráči neměli sílu.

Napsat komentář