U19: Rekordní výhra dorostenců

FC AJAX Bezměrov: TJ Skaštice  16:6 (7:2)

branky: 5. Adam Vožda 1:0, 19. Adam Vožda 2:2, 22. Tomáš Křeháček 3:2, 25, Patrik Daněk 4:2, 29. Patrik Daněk 5:2, 33. Jakub Komárek 6:2, 39. Patrik Daněk 7:2, 45. Adam Vožda 8:2, 46. Adam Vožda 9:3, 52. Adam Vožda 10:4, 56. Adam Vožda 11:4, 59. Patrik Daněk 12:4, 72. Patrik Houra 13:6, 74. Pavel Holan 14:6, 76. Adam Vožda 15:6, 78. Adam Vožda 16:6

Sestava : Matěj Polášek – Pavel Skoupil, Pavel Holan, Tomáš Křeháček – Patrik Daněk, Patrik Houra, Adam Vožda – Matěj Strašák

Jakub Komárek, Pavel Netopil

V posledním podzimním zápase jsme hostili tým Skaštic. Po úvodním oťukávání se v 5. minutě prosadil Adam Vožda. Hosté však využili chyb našeho brankáře a otočili stav na 1:2. V 19 min  srovnal opět Adam a o tři minuty později nás dostal nádhernou střelou do pravé šibenice Tomáš Křeháček. Pak se rozstřílel kapitán Patrik Daněk, který svým hatrikem navýšil na rozdíl čtyř gólů. Svůj premiérový úspěch si připsal i Jakub Komárek a poločas jsme tak vyhráli jasně 7:2.

Druhý poločas byl ve znamení střelecké potence Adama Voždy. Ten nejprve dvěma samostatnými akcemi navýšil skore. Ale hosté využili krátkého výpadku v naší obraně ke snížení. Pak ovšem byla už vidět naše jasná převaha. Po pěkných kombinačních akcích zakončoval hlavně Adam Vožda prakticky do prázdné brány. Hosté ještě dvěma slepenými góly snížili. V posledním osmi minutách jsme soupeři nadělili ještě další tři branky a připsali jsme si historicky nejvyšší vítězství v dorostenecké kategorii. Po podzimu jsme si tak upevnili druhé místo v tabulce.