U19: Těsná porážka v Chvalčově

TJ Chvalčov: FC AJAX Bezměrov  5:4 (1:2)

branky:  6. Tomáš Ryšánek 0:1, 8. Patrik Daněk 0:2, 47. Patrik Daněk 3:3, 80. Patrik Daněk 5:4

Sestava: Matěj Polášek – Pavel Netopil , Tomáš Ryšánek, Tomáš Křeháček- Matěj Strašák, Patrik Houra, Michal Kroupa, Patrik Daněk

Adam Vožda, Milan Potočiár, Štěpán Španiel, Ondřej  Heichel, Pavel Skoupil

Ve třetím kole nás čekala horká půda v Chvalčově. Chyběli nám některé opory, ale na úvodu utkání to nebylo znát. Už  v osmé minutě jsme vedli 2:0 po brankách Ryšánka a Daňka.  Domácí byli značně zaskočeni a do poločasu se jim podařilo jen snížit stav na 1:2.

Ovšem hned na úvod druhého poločasu Chvalčov otočil výsledek na 3:2. Vzápětí sice vyrovnal kapitán Patrik Daněk na 3:3, ale byli to opět domácí, kteří dvěma góly strhli vedení na svou stranu. V poslední minutě sice snížil opět Patrik Daněk, ale na vyrovnání už nebyl čas. Tak jsme utrpěli druhou velmi těsnou porážku a v tabulce jsme klesli na čtvrté místo.