Zápas o umístění

FC AJAX Bezměrov: FK Němčice nad Hanou B 0:3 (0:1)

Sestava 1 poločas:   https://youtu.be/KsDpux_5c24

Michal Soukeník – Luděk Karásek, Aleš Vejtasa, Jakub Ulehla, Marek Hrabal – Dominik Bleša, Drahomír Pavelka, David Opluštil- Václav Piškula, Michal Večerka, Tomáš Křeháček

Sestava 2. poločas: https://youtu.be/UYMa5srs-08

Dalibor Pelikán – Luděk Karásek, Aleš Vejtasa (65. Michal Večerka), Jakub Ulehla. Marek Hrabal- Petr Holý (75. Aleš Vejtasa), Dalibor Kyjovský, Dominik Bleša (65. Václav Piškula)- Vlastislav Coufalík, Ondřej Večerka, David Opluštil (75. Dominik Bleša)

V zápase o 5.-8. místo nás čekal opět tým Němčic, tentokrát pod hlavičkou B mužstva. V naší základní sestavě jsem musel udělat dvě zásadní změny. Přesto hráčů bylo tentokrát dostatek. Do prvního poločasu jsme postavili hráče, kteří si zatím nejvýrazněji říkají  o místo v sestavě v rámci přípravy. Bohužel až na velkou šanci Davida Opluštila, který přehodil brankáře i s brankou, jsme si v první půli žádnou další gólovku nevytvořili. Soupeř byl opět pohyblivější a rychlejší. Již v 5 minutě jsme inkasovali gól zavánějící ofsajdem. Celý první poločas jsme byli bezubý v útoku, Vázla rozehrávka a kombinace prakticky nebyly. Soupeř s převahy ovšem nic dalšího nevytěžil.

Do druhého poločasu jsme vystřídali šest hráčů. Obraz hry se však v zásadě nezměnil. Soupeř hrál velice jednoduše na rychlé brejky do naší nepříliš rychlé obrany. v 56 minutě jsme tak inkasovali druhý gól. V 72 minutě jsme pak inkasovali potřetí, kdy jsme nepokryli opakovanou střelu soupeřova útočníka. V závěru jsme aspoň trochu ohrozili brankáře soupeře. Vaškova střela ovšem nebyla důrazná. Ze standartky pak hlavička Vlasti byla nepřesná.

Prohrou jsme se tak dostali do boje o sedmé místo , kde nás čeká příští týden FK Němčice nad Hanou „A“.

 

Napsat komentář