FC AJAX Bezměrov : Sokol Rataje 0:7 (0:5)

sestava :

Michal Soukeník- Vlastislav Coufalík, Aleš Vejtasa, Jakub Ulehla, Luděk Karásek (17. Drahomír Pavelka)- Václav Piškula, Dalibor Kyjovský, Dominik Bleša – Radim Adamov, Michal Večerka, Ondřej Večerka

2.poločas

Dalibor Pelikán- Vlastimil Coufalík, Aleš Vejtasa(60. Michal Soukeník), Jakub Ulehla, Dalibor Kyjovský- Václav Piškula, Michal Večerka, Dominik Bleša- Radim Adamov, Ondřej Večerka, Luděk Karásek

V posledním zápase zimního turnaje jsme nastoupili proti Ratajím. Výsledek ovlivnili hrubé chyby levé strany obrany hned v úvodu zápasu. Již v 8. minutě přihrál Luděk míč přímo na útočníka hostí a bylo to 0:1. Ve 14 minutě jsme nechali vyniknout Michala v bráně. Ten vyrazil míč v jasné šanci a při dorážce fauloval Kuba. Z penalty jsme inkasovali podruhé. Za další tři minuty po další hrubce Luďka jsme prohrávali 0:3. ZA dalších pět minut jsme z rychlého protiútoku dostali čtvrtý gól. Kritickou půlhodinu pak završil gól na 0:5. Z velké dálky se podařilo přehodit našeho vyběhnuvšího brankáře. Až poté se do šance dostal Radim, ale gólově se neprosadil.

Druhá půle byla o něco lepší. Dostali jsme jen dva góly. I výkon byl lepší, ale na vstřelení aspoň čestného úspěchu to vůbec nestačilo. Do konce přípravy zbývají už jen dva přípravné zápasy.