Dorostenci sedmí na turnaji v Bystřici

V sobotu 28. ledna proběhl turnaj dorostenců v Bystřici pod Hostýnem. Za účasti osmi týmů vesměs z kraje se hrálo systémem každý s každým hracím tempem 12 minut na zápas.

Sestava FC AJAX Bezměrov byla následující:

M. Polášek- P. Daněk, R. Zlámal- J. Sýkora, J. Holan,

M. Hrabal, T. Křeháček- P. Houra, M. Staršák, J. Komárek

FC AJAX Bezměrov: FK Bystřice pod Hostýnem 0:5

Hned v 7 sekundě prvního zápasu jsme prohrávali 0:1. Naše naivni hra vedla k dalším brankám v naší síti. Za to my jsme branku soupeřů vůbec neohrozili. Výsledek ještě zachránil Matěj v bráně.

FC AJAX Bezměrov: TJ Kelč   1:5

branka: Jiří Sýkora

Člověk by si myslel, že horší začátek než v prvním zápase nás nemůže potkat. Ale ve dvacáté sekundě jsme prohrávali 0:1 a ve třicáté osmé 0:2. Pak jsme ovšem zachytili špatnou rozehrávku soupeře a Jirka snížil na 1:2. Rozhodující moment přišel asi 4 minuty před koncem, kdy si Marek dal už druhý vlastní gól. Pak už jsme neměli sílu na zvrat a ještě jsme dvakrát v závěru inkasovali.

FC AJAX Bezměrov: ELKO Holešov 1:1

branka: Marek Hrabal

Do třetího zápasu jsme změnili rozestavení i sestavu. Hráči začali slavit v okamžiku, když jsme přežili první minutu bez branky. Zápas to byl vyrovnaný. Do vedení nás dostal,  po střele Matěje Strašáka, dorážkou tentokrát do správné branky, Marek Hrabal. Holešov posílený o několik hráčů Slavie dokázal jen vyrovnat. Zasloužená remíza po úplně jiném výkonu.

FC AJAX Bezměrov: FC Koryčany 0:1

Celý zápas byl naprosto vyrovnaný. My jsme mohli jít do vedení po šanci Kuby Komárka. Ale jeho střela skončila těsně nad. Bohužel jsme v poslední minutě špatně pokryli rohový kop a soupeř nás potrestal. Zbytečná porážka.

FC AJAX Bezměrov: TJ Juřinka 1:2

branka: Daněk

Proti celkovému vítězi jsme opět podali velmi dobrý výkon. Soupeř ale potrestal dvě naše chyby v obraně a dostal se dovedení 2:0. Podařilo se nám snížit minutu před koncem. A i když jsme měli i šanci na vyrovnání, tak se nám vyrovnat nepovedlo.

FC AJAX Bezměrov: TJ Mrlínek 1:0

branka: Jiří Sýkora

Soupeře jsme chtěli v každém případě porazit. Měli jsme mu co vracet z loňského roku. Po velmi pěkné kombinaci skoroval Jirka Sýkora. Bohužel další šance jsme neproměnili. Až v úplném závěru se ke slovu dostal soupeř. Jeho tlak ovšem vyšel na prázdno.

FC AJAX Bezměrov: TJ Lutopecny/Měrůtky 0:1

I v tomto zápase jsme chtěli uspět. Zápas byl opět velmi vyrovnaný. Ale byl to soupeř, který jako jediný skoroval. Zápas jsme už nedokázali otočit.

Celkově jsme obsadili 7. místo. Což po katastrofickém úvodu, je přijatelné umístění.

  1. Juřinka                     16
  2. Koryčany                  15
  3. Kelč                           11
  4. Holešov                    11
  5. Lutopecny                11
  6. Bystřice p.H.             9
  7. Bezměrov                  4
  8. Mrlínek                      2

 

Napsat komentář