Tj Mrlinek: FC AJAX Bezměrov 5:1 (3:0)

Branka: Patrik Houra

Sestava: Terezie Šimůnková – Patrik Strážnický, Martin Sýkora- Matyáš Španiel, Patrik Houra, Matěj Strašák – Pavel Opluštil, Michal Kroupa

Aleš Vejtasa, Drahomir Pavelka, Matěj Doležel, Daniel Boserle, Tereza Dostálová, Zdeňka Jordová

V dnešním utkání jsme měli nakonec plnou lavičku i s dvěma úplně novými hráči. Přesto nás domácí dostali pod tlak a po Pavlově chybě jsme hned  na úvod inkasovali. Pak se hra sklidnila. Tereza v bráně zabranila asi třem golovým střelám.Bohužel my jsme brankáře domácích vůbec neprověřili. A tak nakonec domácí pridali druhý gol a po rohu v posledni minutě, zbytečně i třetí. Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko lépe. Ale opět jsme jako prvni inkasovali my. Pak se hrál vyrovnaný zápas. Čestný úspěch po pěkné útočné akci zaznamenal Patrik Houra. Domácí pak ještě upravili na konečných 1:5. Velmi dobře se v prvním zápase uvedl nováček Martin Sýkora.