FC AJAX Bezměrov: TJ Prusinovice 6:4 (2:2)

branky: Kristýna Zachová 3, Aleš Vejtasa 2, Zdeňka Jordová

sestava: Terezie Šimůnková – Zdeňka Jordová, Tereza Dostálová- Matěj Doležel, Patrik Strážnický, Drahomír Pavelka- Kristýna Zachová, Aleš Vejtasa

Marián Novák

Ve druhém domácím zápase se naši mladší žáci utkali s Prusinovicemi. Hosté  dobře začali a dostali se do vedení již v 7. minutě. O dalším sedm minut už jsme prohrávali o dva góly. Naštěstí se v závěru poločasu dostala ke slovu naše útočná dvojice. Nejprve snížil ve 25. minutě Aleš Vejtasa a poté vyrovnala Kristýna Zachová.

I do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a hned ve třetí minutě šli do vedení 2:3. Po zranění se však výborně vrátila Kristýna a dalším gólem vyrovnala ve 40. minutě. O pět minut později nás poprvé do vedení dostal Aleš. Velmi důležitý gól pak po rohovém kopu vstřelila kapitánka Zdeňka a zvýšila na 5:3.  Hosté pak dvě minuty před koncem snížili na 5:4. Ale drama se nekonalo, protože  vzápětí svůj hatrick doplnila Kristýna.

Zápas se nám tak podařilo výsledkově otočit a navázat na vítězství s prvního kola.