FC AJAX BEZMĚROV: FK 1953 LUBNÁ  2:0 (2:0)

Branky: 2. Aleš Vejtasa , 11. Kristýna Zachová

Sestava: Matěj Polášek- Tereza Dostálová, Zdeňka Jordová- Jakub Komárek, Pavel Opluštil, Patrik Strážnický- Aleš Vejtasa, Kristýna Zachová

Terezie Šimůnková, Matěj Doležel, Drahomír Pavelka, David Ondráček

Mladší žáci se v tomto zápase mohli výrazně přiblížit ke konečnému druhému místu. Začátek utkání byl plně v naší režii. Hned první šanci využil Aleš ve druhé minutě. Další šance jsme bohužel nevyužili. Až se ujala střela Kristýny z ostrého úhlu na bližší tyč. Pak jsme ubrali plyn a poločas tak skončil jen 2:0.

Ve druhé půli jsme měli sice nějaké šance, ale tlak z úvodu zápasu už jsme nezopakovali do konce zápasu. Druhá část byla spíše vyrovnaná. Bylo to také tím, že jsme často střídali a do hry se dostali všichni hráči  z lavičky.

Vítězstvím jsme si upevnili druhé místo v tabulce a už jen teoreticky můžeme o něj přijít.