Starší žáci zvítězili v Křenovicích

V prvním a zároveň v posledním přípravném zápase nastoupili naši starší žáci v Křenovicích. Přestože chyběli někteří hráči, tak se sešla podstatná část týmu. Mohli jsme tak vyzkoušet sestavu na první zápas sezóny v Lutopecnách.

Sokol Křenovice: FC AJAX BEZMĚROV 1:3 (1:2) video 1, video 2

BRANKY: Patrik DANĚK 2, Michal KROUPA

SESTAVA: Dominik SKÁCEL- Marek VILÍMEK, Patrik HOURA- Pavel OPLUŠTIL, David OPLUŠTIL, Theo FEKAR- Patrik DANĚK, Michal KROUPA

Zdeňka JORDOVÁ, Jakub KOMÁREK

Hned od první minuty měl náš tým obrovskou herní převahu. Hned s prvníh protiútoku mohl skorovat Michal, jenže trefil jen boční síť. Naši hráči byli fyzicky značně na výši a i proto se domácí prakticky k ničemu nedostali. Naše rohy goly neskončili ale i díky presingu se nám nakonec povedlo skorovat díky  Patrikovi Daňkovi, který zakončil chladnokrevně svůj solový únik v 9 minutě zápasu. Pak se osmělili i domácí. Ti začali zlobit rychlými kontry. Bohužel se ukázalo, že rychlost našich obránců, není zrovna jejich přednost. Naši útočníci zase pokračovali v zahazování vyložených šancí. Trestný kop Marka skončil na břevně. Až v 17 minutě po dalším solovém úniku dal svůj druhý gól Patrik. Následovaly další super šance, ale na obou stranách. Několikrát nás musel zachraňovat v bráně vynikající Dominik. V závěru poločasu pak domácí snížili po rohovém kopu, kdy naše obrana totálně zaspala a nechala hlavičkovat jednoho z nejmenších hráčů na hřišti. Dokonce se domácím podařilo vyrovnat, ale gól nebyl uznán pro ofsajd.
V druhé části už naše převaha nebyla tak výrazná. Začali jsme však velmi dobře, když v další obrovské šanci trefil břevno Patrik. Ve 4 minutě pak přidal konečně gól Michal. V dalším průběhu ještě Patrik trefil tyč, ale nebezpečnější spíš byl soupeř. Spoustu jejich brejků do naší rozervané obrany řešil až Dominik. Negativem pak bylo bolestivé zranění Patrika Houry. Na jeho místo v obraně tak nastoupil Michal a nevedl si tam špatně. Zápas nám hodně napověděl o sestavě a byl velmi užitečný.

Napsat komentář