16.kolo Jasná výhra s posledním

FC AJAX BEZMĚROV: SOKOL DŘÍNOV 4:0 (3:0)

BRANKY: Zdeňka Jordová 2, Patrik Houra, Pavel Opluštil

Sestava: Matěj Polášek- Patrik Houra, Matěj Strašák- Patrik Strážnický, Pavel Opluštil, Tereza Dostálová- Zdeňka Jordová, Aleš Vejtasa

Marián Novák, Daniel Böserle, Vojtěch Krupař

V dnešním zápase nás čekal poslední tým tabulky. Na podzim jsme tento zápas nezvládli a neudrželi vedení 2:0 a zápas prohráli 2:3.V sestavě nám nyní chybělo šest hráčů. Přesto jsme soupeře zatlačili na jeho půlce a nátlakovou hrou se snažili vsítit úvodní gól. To se nám podařilo po perfektní akci Aleše Vejtasy a jeho centru z levé stranya dorážce Zdeňky Jordové. Druhý gól byl po dalekonosné střele Patrika Houry, kterou si hostující obrana srazila sama do své branky. Na uklidňující 3:0 zvýšil Pavel Opluštil, který tak podpořil svůj dobrý výkon.
Ve druhém poločase se charakter hry nezměnil. Na 4:0 zvýšila Zdeňka,ale další naše šance už gólem neskončily. Hosté se dostali pouze do jednoho brejku, avšak branku přestřelili. První střela na našeho znuděného brankáře šla až pět minut před koncem. Podařilo se nám tedy oplatit soupeři porážku a zaslouženě zvítězit.

 

Napsat komentář