BAŘICE- FC AJAX BEZMĚROV 2:3 (0:3)

BRANKY: Tomáš ZAVŘEL, Dominik BLEŠA, Vlastimil COUFALÍK

SESTAVA: Michal KUBÍK- Michal VEČERKA, Jakub ULEHLA, Drahomír PAVELKA- Martin RYBENSKÝ, Vlastimil COUFALÍK, Dominik BLEŠA, Tomáš ZATLOUKAL, Luděk KARÁSEK- Tomáš ZAVŘEL, Vít BLEŠA
NÁHRADNÍK- Ondřej VEČERKA
Další soupeř, kde se čekalo jednoznačné vítězství. Ale po předchozích dvou zklamáních a oslabené sestavě, byli všichni zvědaví jak si náš AJAX povede. V první půli se zdálo, že si hráči vzpomněli jak se dávají branky. A tak jednoznačná výhra 3:0 dávala naději na bodový zisk. V druhé půli buď došly síly, nebo se soupeř výrazně zlepšil. V každém případě se hrálo většinou na naší půlce. Soupeř snížil na rozdíl jediného gólu a ze zápasu zase bylo drama. Tentokrát se šťastným koncem pro AJAX.