3.kolo Vysoká prohra s favoritem

AJAX BEZMĚROV: SFK ELKO HOLEŠOV B 0:9 (0:5)
SESTAVA: Zdeňka Jordová- Tereza Dostálová, Patrik Strážnický- Pavel Opluštil, Patrik Houra, Kristýna Zachová- Matěj Strašák, Aleš Vejtasa
náhradníci: Vojtěch Krupař, Marián Novák, Drahomír Pavelka a Daniel Bösserle

V dnešním zápase nás čekal silný celek ELKO HOLEŠOV „B“. Do utkání jsme vstoupili bez respektu a hned v první minutě jsme měli dvě velké šance, když zejména hlavička Patrika Houry po rohovém kopu, volala po gólu. Hosté velmi šťastně šli do vedení a nedlouho poté dali opět po nedúrazu naší obrany druhý gól. Teprve třetí gól hostí byl pěkný a normální. V tu dobu již soupeř na hřišti dominoval. Do poločasu přidal do sítě naší, dnes velmi nejisté brankářky, další dvě branky.
Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním soupeře výrazněji potrápit. Došlo ke změnám v sestavě. Bohužel pprvní střele na naší brankujsme obdrželi další gól. Pak přišla velmi pěkná fáze hry s naší strany, kdy především Aleš a Kristýna předváděli ligové kombinace. Bohužel ani jedna skrásných akcí neskončila gólovým efektem. Přesto musím všechny hráče pochválit za velkou bojovnost. Po vystřídání jsme ovšem ztratili nit. V závěru jsme vystřídali všechny opory a nechali hrát naší přípravku. Ta v posledních dvou minutách ještě obdržela tři branky. A tak konečný výsledek se blíží debaklu.

Napsat komentář