2.kolo starší žáci – Zlobické prokletí

SOKOL ZLOBICE: FC AJAX BEZMĚROV 4:1(1:0)

BRANKA : TOMÁŠ VEČERKA

Sestava: Jakub Daněk- Radek Hašpica, Tomáš Večerka- Matěj Strašák, Patrik Houra, Aleš Vejtasa- Theo Fekar, David Opluštil
náhradníci: Zdeňka Jordová, Tereza Dostálová, Kristýna Zachová, Pavel Opluštil, Daniel Bösserle, Marián Novák, Drahomír Pavelka, 
Dnešní odložený zápas byl dosud nejhorší v celé sezoně. Proti poslednímu týmu tabulky nastoupili hráči opět nekoncentrovaně a s nosánkem nahoru. Domácí hráli jednoduše s jedním velkým vzadu a jedním velkým vpředu. To jim bohužel stačilo na náš špatně kombinující tým, hrající s malým důrazem a spoustou zkažených přihrávek. Domácí se dostali do vedení v 6 minutě, po závaru před naší brankou a nedůrazu obrany.V první půli nás od dalších golů zachránil skvěle chytající Kuba. Pár šancí, které jsme měli my, jsme také neproměnili.
Do druhé půlky jsme na začátek poslali naší přípravku. Valil se na ně jeden útok za druhým. Neodolali dvěma útočnm akcím  a domácí se dostali do vedení 3:0. Poté nastoupila druhá sedmička vesměs původní základní sestavy. Průběh hry se změnil a vytvořili jsme si řadu šancí. Proměnili jsme jen  jednu až 8 minut před koncem. Z rychlého protiútoku jsme pak dvě minuty před koncem inkasovali na konečných 4:1. 
Takovým způsobem dál hrát nemůžeme. Někteří hráči zklamali přístupem. Místo, aby byli oporami, rozkládají tým nevhodnými poznámkami a špatným příkladem pro ostatní. Proto dojde ke změně kapitána a budou následovat i změny v sestavě.

Napsat komentář