2. kolo Domácí premiéra proti Prusinovicím

AJAX BEZMĚROV: PRUSINOVICE 3:4 (1:0)
Branky: Aleš VEJTASA 2, Theo FEKAR
SESTAVA: Zdeňka Jordová- Petra Večerková, Vojtěch Krupař- Pavel Opluštil,Patrik Houra, Theo Fekar- Matěj Strašák, Aleš Vejtasa

náhradníci: Tereza Dostálová, Tereza Nádeníčková, Kristýna Zachová, Patrik Strážnický, David Ondráček, Daniel Bösserle

Do tohoto zápasu jsme nastoupili v optimální sestavě. Od začátku jsme soupeře přehrávali a vytvořili si několik vyložených šancí. Proměnili jsme však pouze jedinou Alešem Vejtasou. Soupeřovy střely s přehledem likvidovala naše brankářka.

Druhý poločas už byl vyrovnanější. Akce se střídaly na obou stranách. My jsme dvakrát nastřelili břevno. Po faulu Patrika Strážnickkého byla proti nám nařízená penalta. Tu soupeři proměnili a vyrovnali na 1:1. S dalších dvou brejků, díky nedůslednosti naší obrany, se soupeři ujali vedení 1:3. Přesto byl obraz hry stále pozitivní a šance na zvrat tu byla, Pár minut před koncem snížil na 2:3 opět Aleš Vejtasa. V poslední minutě jsme ovšem dostali zbytečný gol po rohovém kopu. O to víc gol mrzel, že v zápětí snížil utěšenou střelou Theo Fekar na konečných 3:4. Soupeře jsme měli jednoznačně porazit, ale ukázala se ještě nezkušenost a nevyhrálost. Tak snad v příštím zápase potvrdíme dobrý výkon a připíšeme si první výhru.

Napsat komentář