U13 : Mladší žáci porazili Velké Karlovice

25.9. 2021

FC AJAX Bezměrov: Tatran Velké Karlovice 5:1 ( 4:0)

branky: 1:0 Vítek Strážnický 5, 2:0 Lukáš Takáč 11, 3:0 Adam Vejtasa 26, 4:0 Klára Pavelková 29, 5:1 Lukáš Takáč 48

sestava: Štěpán Kindl- Vítek Strážnický, Alena Zemánková- David Sklenář, Sebastián Večerka, Lukáš Takáč- Adam Vejtasa, Klára Pavelková

Milan Bittó, Lucie Opelíková, Lucie Milerová, Anna Charuzová, Michaela Miklová, Filip Šimek,

Našim nadějím vyšel hlavně první poločas. Soupeře načal v 5. minutě kapitán Vítek Strážnický. O  pět minut pozdějji se trefil Lukáš Takáč. Třetí gól pak přidal Adam Vejtasa. Poločasovou nadílku pak ukončila Klárka Pavelková. Druhý poločas už byl vyrovnanější. Hosté dokázali snížit na 4:1. Ale poslední slovo si vzal opět Lukáš Takáč, který upravil na konečných 5:1