Turnaj v Němčicích nad Hanou

V sobotu 20. června proběhl silně obsazený turnaj mladších žáků v Němčicích nad Hanou. Zúčastnilo se 10 týmů, které se utkalo nejdříve ve dvou pětičlenných skupinách. Poslední zápas se hrál poté o konečné umístění.

FC AJAX  BEZMĚROV: BRODEK U PROSTĚJOVA 0:2

SESTAVA: Matěj Polášek- Patrik Houra, Tereza Dostálová- Patrik Strážnický, Pavel Opluštil, Jakub Komárek- Zdeňka Jordová, Aleš Vejtasa

Marián Novák, Daniel Böserle. Vojtěch Krupař, Hana Baštincová

V prvním zápase jsme hráli hodně zakřiknutě, jako by někteří naši hráči ještě spali. Soupeř byl běhavější a vytvořil si spoustu střeleckých příležitostí. Výborně však zaychytal náš brankář. První gól jsme dostali po rohovém kopu, kfyž nejzkušenější náš hráč Patrik Houra nedokázal odkopnout míč z před naší branky. Druhý gól jsme dostali obdobně, když tentokrát míč do bezpečí neodklidila Hanička. Naše hra dopředu byla velmi slabá, Očem svědčí jen dva střelecké pokusy mimo branku.

FC AJAX BEZMĚROV: FK NĚMČICE NAD HANOU 0:6

SESTAVA: Matěj POLÁŠEK- Zdeńka Jordová, Tereza Dostálová- Pavel Opluštil, Patrik Houra, Patrik Strážnický- Jakub Komárek, Aleš Vejtasa

Daniel Böserle, Hana Baštincová, Marián Novák, Vojtěch Krupař

 Ve druhém zápase nás čekaly domácí Němčice. Soupeř se sice záhy vedl po autovém vhazování, ale pak jsme dlouho odolávali. Průběh hry se vůbec nezměnil a bylo jen otázkou času, kdy soupeř přidá další branky. A to se také následně stalo.

FC AJAX BEZMĚROV: FC KOZLOVICE 0:9

SESTAVA: Matěj Polášek- Patrik Houra, Zdeňka Jordová- Patrik Strážnický, Pavel Opluštil, Tereza Dostálová- Jakub Komárek, Aleš Vejtasa

Daniel Böserle, Hana Baštincová, Marián Novák, Vojtěch Krupař

Proti skvěle technicky vybavenému soupeři jsme se snažili hrát aktivně. Ovšem první gól jsme inkasovali po našem rohovém kopu, kdy soupeř potrestal naši chybu. Pak se stal zápas jednoznačnou záležitostí a bylo vidět že náš tým definitivně zlomil. Není divu že Kozlovice celý turnaj vyhrály.

FC AJAX BEZMĚROV : TJ KOHOUTOVICE  0:5

SESTAVA: Matěj Polášek- Zdeňka Jordová, Tereza Dostálová- Daniel Böserle, Pavel Opluštil, Aleš Vejtasa- Jakub Komárek. Patrik Strážnický

Patrik Houra, Hana Baštincová, Marián Novák, Vojtěch Krupař

V pozměněné sestavě se nám dlouho dařilo odolávat. První gól jsme obdrželi až v druhé polovině zápasu. Dokonce jsme si vypracoavli i jednu šanci, ale Kuba branku netrefil. Výborně bránila především Zdenka. Ovšem došly nám síly a soupeř pěti góly rozhodl o svém vítězství. Ke konci zápasu jsme dokázali udržet balon jen na tři vteřiny, než nám ho soupeř zase sebral.
Pořadí ve skupině A

1. KOZLOVICE

2. NĚMČICE nad HANOU

3. KOHOUTOVICE

4. BRODEK u Prostějova

5. FC AJAX  BEZMĚROV

ZÁPAS O 9. MÍSTO

FC AJAX BEZMĚROV: TATRAN BOHUNICE  0:5

SESTAVA: Matěj Polášek- Zdeńka Jordová, Tereza Dostálová- Patrik Houra, Pavel Opluštil, Aleš Vejtasa- Jakub Komárek, Patrik Strážnický

Vojtěch  Krupař, Marián Novák, Hana Baštincová, Daniel Böserle

V posledním zápase o konečné umístění, jsme chtěli udržet co nejlepší výsledek. Což se nám dlouho dařilo. Prohrávali jsme sice lacino 0:1, ale s posledních sil jsme soupeři statečně odolávali. Až opět v v druhé části jsme po chybné rozehrávce inkasovali podruhé a celá hra se nám opět rozpadla. Obrovskou šanci na čestný úspěch měl Marián Novák, když skvělu akci z půlky hřiště bohužel nezakončil střelou- A tak jsme celý turnaj zakončili na posledním 10 místě bez vstřelené branky.
Závěrem nutno dodat ,že nám chybělo šest původně nominovaných hráčů a další tři byli po nemoci. Jednoznačně nejlepší naší hráčkou byla Zdena. Ostatní opory však podaly průměrné výkony, které na silnou konkurenci nestačily.

Napsat komentář